ChatSim

ChatSim Nedir
ChatSim SIM kartı, sim kilidi olmayan bütün akıllı telefonlarda çalışır.

İletişim kurmanın en ucuz yolu
ChatSim, 150’den fazla ülkede WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram ve diğer pek çok uygulama üzerinden sohbet etmek için global SIM kart!

Sınırsız mesaj
Nerede olursanız olun, arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. ChatSim kartını akıllı telefonunuza takın, WhatsApp ve Messenger gibi favori uygulamalarınızla sınırsız mesaj yollayın.

Dolaşım (roaming) ücretlerini unutun
Yurt dışında seyahatte olduğunuzda artık dolaşım ücretleri (roaming) konusunda endişe etmenize gerek yok. Her anın zevkini çıkarın ve herkesle sınırsız mesaj ve emoji paylaşın.

ChatSim, nerede olursanız olun, Sohbet Uygulamalarınızı kullanmanızı sağlayan dünyanın ilk SIM kartıdır. Yılda sadece 48 TL ile WhatsApp, Facebook Messenger, WeChat, LINE, Telegram ve birçok diğer Anlık Mesajlaşma uygulamaları ile sınırsız mesaj ve emoji iletebilirsiniz. ChatSim sayesinde; arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla iletişimde kalabilirsiniz.

Teknoloji
ChatSim istem dışı data trafiğini %90’a kadar azaltır ve daima en iyi kapsama alanı sağlayan operatöre bağlandığından 3G, 4G ve 4.5G şebekelerde olağanüstü hız garanti eder.